BRAMY NAPĘDY AUTOMATYKA SZLABANY KONIN, POZNAŃ, bramy, skrzydłowe, przesuwne, garażowe, segmentowe, montaż, serwis, naprawa, faac, nice, hormann, wiśniowski

SZLABANY

SZLABANY FAAC NICE
SYSTEMY PARKINGOWE PARK PLUS NICEPARK
KONTROLA DOSTĘPU ROGER
DOMOFONY, VIDEODOMOFONY
SERWIS SZLABANÓW
Szlabany wystepuja z ramieniem od 2,5m do 12m długości ramienia
szybkośc podnoszenia uzależniona od wielu czynników
 
zajmujemy sie sprzedażą, doborem oraz montażem szlabanów firmy FAAC i NICE W celu uzupełnienia możliwości całkowitej kontroli wjazdów kolejnym krokiem firmy Nice po wprowadzeniu do oferty nowej generacji szlabanów z rodziny Bar jest wdrożeniu kompleksowych systemów parkingowych. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów i specjalistów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do uzupełnienia oferty - NicePark to systemy parkingowe dopasowane do potrzeb każdego inwestora! 
http://www.faac.pl/index.php/katalog/p/2.0.0.0 systemy parkingowe faac
http://www.nice.pl/nicepark systemy parkingowe nice
 
System parkingowy to nie tylko wygoda i gwarancja kontroli wjazdu i wyjazdu na parking, ale przede wszystkim narzędzie, które pozwala generować przychody. Według branżowych szacunków, przy sporym natężeniu ruchu parking może generować przychody na poziomie powyżej 15 tys. zł miesięcznie. Szacuje się również, że ze względu na rosnącą liczbę samochodów, w Polsce w najbliższych latach zacznie brakować miejsc parkingowych. Wprowadzenie do oferty systemów NicePark to również odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony Partnerów Handlowych, a także wzrost liczby samochodów w Polsce oraz stale zwiększającą się wymaganą powierzchnię parkingową. Do najatrakcyjniejszych lokalizacji pod parking zalicza się w Polsce centra miast, kurorty bądź okolice atrakcji turystycznych, centrów handlowych, targowisk czy bazarów. Potrzeba kontroli parkingowej dotyczy nie tylko nadzoru strefy bezpłatnej, ale także strefy płatnej (a w jej przypadku rodzącego się potencjału inwestycyjnego).
 
szlaban elektromechaniczny faac 613, 614, 617
szlaban hydrauliczny 615, 620, 640, FAAC B680H
 

B680H Innowacje w akcji

FAAC – wiodący producent rozwiązań kontroli przejść pieszych i kontroli ruchu pojazdów przedstawia nowy, w pełni zautomatyzowany, hybrydowy szlaban B680H o długości ramienia do 8m. B680H jest rezultatem badań firmy FAAC i łączy w sobie wszystkie zalety napędu hydraulicznego i 24V bezpiecznego zasilania jako technologii hybrydowej.

B680H jest:

Niezawodny – ponad 2.000.000 pełnych cykli pracy w trybie ciągłym (częstotliwość 100%).

Bezpieczny – funkcja cofania się ramienia w przypadku przeszkody gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowników. Zamontowane na ramieniu szlabanu LED-y zapewniają doskonałą widzialność urządzenia nawet w przypadku słabej widoczności.

Elastyczny – ta sama jednostka centrala w zależności od wyposażenia może obsłużyć przejazd od 2 do 8 m szerokości.

Estetyczny – łatwa w demontażu obudowa jest dostępna w czterech kolorach oraz w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej B680H: nowy, 24V hydrauliczny szlaban.
 
   
 

O szlabanach

Szlabany parkingowe to najlepsze rozwiązanie kontroli dostępu dla przejazdów często użytkowanych. Szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne jak np. faac 613, faac 614, faac 615, faac 620, faac 640 nice l bar, nice m bar, nice xbar są najczęściej stosowanym typem szlabanów w naszym kraju. Głównymi elementem szlabanu jest motoreduktor lub pompa hydrauliczna składający się z silnika (zasilanego napięciem 230V lub 24V) oraz przekładni ślimakowej (samoblokującej) lub pompy hydraulicznej sprężyny i tłoka. Szlabany  nie wymagają specjalnych czynności konserwacyjnych, ale przy intensywnym użytkowaniu zalecane jest dokonywanie okresowych przeglądów. W naszych warunkach klimatycznych to właśnie szlabany elektromechaniczne czy hydrauliczne spisują się najlepiej. BARTOREX SZLABANY KONIN prowadzi naprawy szlabanów oraz okresowe przeglądy dbając o sprawny system.

Intensywność pracy szlabanów

Podstawowym kryterium wyboru szlabanu jest intensywność pracy do jakiej szlaban będzie przeznaczony. W zależności od ilości cykli dziennie wykonywanych szlabany możemy podzielić na szlabany do pracy normalnej oraz do pracy ciągłej.

Szlabany parkingowe do pracy normalnej przeznaczone są do użytkowania na wjazd na tereny firm, osiedli, małych i średnich parkingów (do 400 miejsc parkingowych). Intensywność użytkowania tych szlabanów zależna jest od długości ramienia i nie powinna przekroczyć 1000 otwarć na dobę.

Szlabany do pracy ciągłej przeznaczone do pracy na największych parkingach i intensywności pracy do 10 000 cykli na dobę. Jednocześnie wraz z najwyższą trwałością szlabany cechuje minimalny czas otwarcia. Trwałość gwarantowana przez producenta to 3,5 miliona cykli do pierwszych czynności konserwacyjnych.

 
   
 MONTAŻ SZLABANÓW SERWIS SZLABANÓW  
   

SZLABANY, SYSTEMY PARKINGOWE, KONTROLA DOSTEPU

W OFERCIE BARTOREX_KONIN szlabany systemy parkingowe kontrola dostepu ROGER, FAAC, NICE

WYKONUJEMY MONTAŻE i serwis

SYSTEMÓW PARKINGOWYCH
KONTROLI DOSTEPU
SZLABANÓW
słupków drogowych
słupków automatycznych
drzwi automatycznych
naprawa serwis przegląd drzwi automatycznych
 
 

nasze ostatnie realizacje

wtym tygodniu realizujemy montaż szlabanu na POLU GOLFOWYM W KOLONIA GOLINA
22-01-2015
Category: Oglna 
Posted by: admin
zapraszamy do dyskusji